HopStop
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Klient: Katharsis Development
  • Rozmiar: ok. 4 900 mkw
  • Rodzaj Projektu: park handlowy typu convenience
  • Rodzaj Usługi: doradztwo przy sprzedaży

HopStop, park handlowy typu convenience w Siedlcach, został sprzedany przez Katharsis Development, polskiego dewelopera, do LCP Properties, brytyjskiego inwestora z oddziałem w Polsce. Zespół doradczy Avison Young reprezentował podczas transakcji sprzedającego.

HopStop w Siedlcach to kolejny z parków handlowych wybudowanych przez Katharsis Development pod tym szyldem. Poprzednie nieruchomości, znajdujące się w Radomiu, Zamościu (2 obiekty) i Rembertowie, zostały sprzedane do nowego właściciela w transakcji portfelowej w 2018 roku, gdzie zespół Avison Young również reprezentował sprzedającego. Transakcja ta zdobyła nagrodę Transakcji Roku 2018 podczas gali CEE Investment Awards.

Jak i poprzednie obiekty, HopStop w Siedlcach to nowoczesny park handlowy typu convenience. Został wybudowany przez Katharsis Development i oddany do użytkowania w 2019 roku. Oferuje prawie 4,900 mkw GLA. HopStop znajduje się przy ulicy Partyzantów, ok. 2 kilometry od centrum Siedlec, w sąsiedztwie nowej wielorodzinnej zabudowy mieszkaniowej.

Ten park handlowy jest w 100% wynajęty takim znamienitym najemcom jak Lidl, Hebe, Pepco, Media Expert, Kik, Rossmann. Na terenie parku znajduje się również stacja paliw Orlen.