Profil firmy

Avison Young jest firmą doradczą, działającą na globalnym rynku nieruchomości, generującą realną wartość ekonomiczną, społeczną i środowiskową, w oparciu o ludzi i dla ludzi.

W Avison Young wierzymy, że możemy mieć korzystny wpływ na nasze otoczenie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Uważamy, że nasza branża odgrywa szczególnie istotną rolę w tworzeniu zdrowych i produktywnych miejsc pracy; w budowaniu miast, które zapewniają dobrobyt swoim mieszkańcom; a także w projektowaniu przestrzeni i miejsc, które nie tylko generują korzyści dla gospodarki, ale również dla środowiska i społeczności.

Nasz doświadczony zespół korzysta z globalnego dorobku firmy, świetnej znajomości rynków lokalnych oraz dostępu do jednych z najbardziej nowoczesnych narzędzi w branży nieruchomości. A to wszystko po to, aby zapewnić klientom osiągnięcie zaplanowanych celów.

Avison Young w liczbach

5000
ekspertów
20
krajów
26.3 mln mkw
powierzchni zarządzanych nieruchomości
100+
biur

Nasza wizja i to, co nas wyróżnia

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebujemy aktualnych danych, nowoczesnych technologii i dopasowanych rozwiązań doradczych, które zapewniają realizację celów na rynku nieruchomości. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Avison Young – firmy opartej na ludziach i działającej dla ludzi.

Cele Avison Young

Łączy nas wspólny cel, aby generować realną wartość ekonomiczną, społeczną i środowiskową w oparciu o ludzi i dla ludzi.

Nasze rozwiązania, aby osiągnąć sukces?
Kompleksowy zakres usług, oferowany przez kompetentny zespół, korzystający z nowoczesnych technologii i międzynarodowego doświadczenia firmy
Dla inwestorów

Poznajemy i rozumiemy ważne dla Ciebie wartości. Realizujemy wspólnie ustalone cele. Budujemy wartości na poziomie portfolio jak również na poziomie indywidualnych lokalizacji. Zwiększamy Twoje zyski. Identyfikujemy potencjał Twojej nieruchomości, aby przyciągała atrakcyjnych najemców oraz przyczyniała się do poprawy lokalnej infrastruktury.

Dla najemców

Jest dla nas ważne, aby najmowane biuro było dla Ciebie atrakcyjnym miejscem, w którym będą zapadały kluczowe dla Twojej firmy decyzje. Zależy nam, aby Twoi pracownicy dobrze się w nim czuli. Wiemy, że dla ludzi ważne jest również zaplecze sklepowe, odpoczynkowe, rekreacyjne – wspieramy powstawanie takich miejsc.

Nasze gwarancje

Zaangażowany zespół, który jest skupiony na Tobie i Twoim projekcie. Kompetentni doradcy, którzy posiadają zarówno lokalną wiedzę i doświadczenie jak i korzystają z globalnych zasobów Avison Young. Nowoczesne narzędzia, które dodatkowo wspierają pracę nad projektem.