Doradztwo Inwestycyjne

Nasi konsultanci wspierają klientów w podejmowaniu najlepszych decyzji inwestycyjnych w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce. Zespół Avison Young posiada wieloletnie doświadczenie przy transakcjach zakupu i sprzedaży, finansowaniu projektów, modelingu finansowym i transakcjach typu leaseback. Jesteśmy dumni z naszych trwałych relacji z klientami, wywodzącymi się zarówno z Polski jak i z zagranicy, inwestującymi w Polsce we wszystkich sektorach nieruchomości komercyjnych: handlowym, biurowym, magazynowym i hotelowym.

Eksperci Avison Young zawsze zapewnią najwyższy poziom doradztwa inwestycyjnego na wszystkich etapach transakcji – od marketingu nieruchomości, przez realizację procesów due diligence, aż po negocjacje przy finalizacji transakcji.

Nagrody, jakimi docenił nas rynek: Professional Service Provider – Newcomer 2017, Professional of The Year 2017 (Michał Ćwikliński), Professional Service Provider 2018, Investment Broker of the Year 2018 (Michał Ćwikliński).

Portfolio

Wyceny nieruchomości i doradztwo

Avison Young oferuje kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości oraz usług doradczych. Dla naszych klientów przygotowujemy m.in. wyceny gruntów i nieruchomości komercyjnych oraz wyceny projektów deweloperskich w Polsce.

Nasi rzeczoznawcy to licencjonowani rzeczoznawcy majątkowi, członkowie RICS oraz rzeczoznawcy majątkowi RICS z bogatym doświadczeniem w różnych sektorach rynku, pracujący z czołowymi inwestorami rynkowymi, deweloperami i instytucjami finansowymi.

Nasz zakres usług obejmuje wyceny takich aktywów jak:

  • Biura
  • Nieruchomości magazynowe
  • Nieruchomości mieszkaniowe
  • Nieruchomości typu mixed use
  • Centra handlowe
  • Hotele
  • Grunty
  • Projekty deweloperskie

Przygotowujemy wyceny w odpowiedzi na różne potrzeby naszych klientów: wewnętrzne firmy, ubezpieczeniowe, związane z transakcjami sprzedaży czy też sprawozdawczości finansowej.

Przygotowujemy: raporty z wycen, operaty szacunkowe, raporty typu desktop, raporty rynkowe, raporty doradcze w języku polskim i angielskim.

Jeśli potrzebujesz wyceny oraz przejrzystego, zwięzłego i profesjonalnego raportu, zrozumiałego dla wszystkich Twoich interesariuszy, skontaktuj się z nami.

 

Doradztwo Techniczne

Dostarczamy klientom usługi najwyższej jakości, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów w zarządzaniu projektami w branży nieruchomości komercyjnych. Projekty realizujemy w wymaganym czasie, zgodnie z określonym planem i budżetem. Zespół Avison Young zarządzający projektami to profesjonaliści, z wieloma certyfikatami i dyplomami (m.in. SEP, UDT, MRICS), posiadający specjalistyczną wiedzę w zakresie każdego rodzaju budynku i każdego sektora: handlowego, biurowego, hotelowego i magazynowego. Służymy radą i zapewniamy wsparcie na każdym etapie projektu, począwszy od opracowania pełnobranżowej dokumentacji projektowej, przez przeprowadzenie due diligence, projekt budowlany wraz z koordynacją procesu uzyskania decyzji administracyjnych, projekt wykonawczy, projekt wnętrz, negocjowanie technicznych kwestii umowy najmu, koordynację przetargów, po nadzory autorskie i finalny odbiór inwestycji.

Nasze zrozumienie zagadnień budowlanych i remontowych pozwala nam skutecznie przewidywać i eliminować ryzyka, zapewniać przejrzyste raporty i tym samym pomagać naszym klientom w podejmowaniu właściwych decyzji we właściwym czasie.

Portfolio

Doradztwo Hotelowe

Rynek hotelowy w Polsce w ostatnim czasie rozwija się dynamicznie. Bardzo dobra sytuacja gospodarcza kraju i bogacenie się społeczeństwa wpływają również korzystnie na wzrost turystyki lokalnej i zagranicznej oraz napędzają rozwój sektora hotelowego. Ta sytuacja rynkowa wymaga zwiększenia konkurencyjności. Aby osiągnąć sukces, nieruchomość musi być kojarzona z jakością. Naszą rolą jest wspieranie klientów profesjonalnymi usługami doradztwa technicznego, ukierunkowanymi na utrzymanie najwyższego poziomu jakości aktywów hotelowych.

Doradcy Avison Young zapewnią pełną kontrolę nad technicznymi aspektami inwestycji hotelowej. Nasze wsparcie polega na przeprowadzaniu technicznego due diligence obiektu, na zarządzaniu projektem, w tym również projektem budowy oraz remontu, monitorowaniu budżetu CAPEX / OPEX, kontroli obowiązujących procedur, przeprowadzaniu regularnych audytów technicznego stanu budynku, realizowaniu przetargów, koordynowaniu współpracy z operatorem, etc. podczas całego cyklu życia nieruchomości, od fazy przed otwarciem, przez oficjalne jej przejęcie i dojrzewanie inwestycyjne, aż po moment sprzedaży.

Nagrody, jakimi docenił nas rynek: Hotel Advisory Firm of the Year 2017

Portfolio

Kontakt

Managing Director

Michał Ćwikliński, MRICS
+ 48 605 163 351

Marketing Manager

Karolina Pruchniewska
+ 48 576 433 999