Nieruchomości, które mają znaczenie

W Avison Young uważamy, że nieruchomości komercyjne to nie tylko budynki, metraż i zajmowana powierzchnia. Postrzegamy je jako przestrzenie i miejsca, które poprawiają jakość życia i pomagają jednostkom i firmom się rozwijać. Dlatego dbamy o to, aby dzięki naszym działaniom na rynku nieruchomości ludzie byli bardziej efektywni i zadowoleni.

Usługi, które zaspokajają potrzeby

Każdy klient potrzebuje zestawu usług indywidualnie dopasowanego do jego potrzeb. Nasi pracownicy pamiętają o tym na każdym etapie współpracy z klientem: podczas konsultacji i planowania, zarządzania, podczas przeprowadzania procesu sprzedaży czy wynajmu powierzchni, itd. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się nieruchomościami biurowymi, handlowymi, magazynowymi, mieszkaniowymi, hotelowymi czy też bardziej specjalistycznymi - zawsze dostosowujemy działania i narzędzia do konkretnego projektu i oczekiwań naszego klienta.

Ludzie, którzy tworzą nasz sukces

Jako dynamicznie rozwijająca się i innowacyjna firma, działająca na globalnym rynku nieruchomości komercyjnych, przyciągamy najlepsze talenty w branży - planistów, doradców, brokerów, marketerów, itd. Jednak bycie najlepszym nie polega tylko na zatrudnianiu najlepszych ludzi, ci ludzie muszą jeszcze efektywnie ze sobą współpracować. A tę umiejętność mamy świetnie wypracowaną, ponieważ jest ona jednym z filarów naszego podejścia biznesowego od początku istnienia firmy. Większość udziałów Avison Young należy do naszych Partnerów (Principals). Taka struktura firmy dodatkowo sprawia, że nasi klienci są zawsze stawiani na pierwszym miejscu, a nasze zespoły, kierowane przez Partnerów, współpracują ściśle z klientami, aby realizować wspólnie założone cele.

Skala, która ma znaczenie

Siedziba firmy znajduje się w Toronto w Kanadzie. Firma skupia około 5000 specjalistów z branży nieruchomości w ponad 100 oddziałach na całym świecie. Nieustannie się rozwijamy - pozyskując nowych pracowników, całe zespoły i firmy, w nowych lokalizacjach na całym świecie. Dynamika naszego rozwoju i jego skala wyraźnie pokazują, że nasz model inteligentnej współpracy i partnerstwa sprawdza się znakomicie.

Wartości, które się liczą

Firma została założona w 1978 roku, a jej historia sięga ponad 200 lat wstecz. Od początku główną wartością, przyświecającą wszystkim naszym działaniom, była koncentracja na człowieku - jego potrzebach i jego otoczeniu. Naszym celem jest tworzenie wartości ekonomicznych, społecznych i środowiskowych dla naszych klientów oraz społeczności, w których żyjemy i pracujemy.