Zespół Office Agency się rozwija! Dołącza Filip Filipowicz

Zespół Office Agency się rozwija! Dołącza Filip Filipowicz 02 kwietnia 2023
Filip Filipowicz obejmuje stanowisko Konsultanta. Filip jest absolwentem kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Negocjacje i sprzedaż. Swoją karierę na rynku nieruchomości zaczynał w sektorze nieruchomości mieszkaniowych, pozyskując nowych klientów, prezentując nieruchomości, prowadząc negocjacje, itp. Przed dołączeniem do Avison Young pracował w Nuvalu Polska, gdzie uczestniczył w procesach relokacji klientów i renegocjacji umów, m.in. Free Now, Cerrad.
W Avison Young Filip będzie wspierał najemców w pozyskiwaniu nowej powierzchni biurowej a także będzie brał udział w procesach renegocjacji umów.

Avison Young w Polsce otworzył Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych (Office Agency) w październiku 2022 roku, pozyskując zespół rynkowych ekspertów. W nowym miejscu pracy Filip ponownie połączy siły z Robertem Pastuszką, Dominikiem Pawlakiem, Przemysławem Urbańskim, Maksymilianem Sobczakiem i Kamilą Oleksiak, z którymi miał okazję współpracować wcześniej w Nuvalu Polska. W zespole Wynajmu Powierzchni Biurowych w Avison Young Filip będzie współpracował również z Martą Sypiańską.