Avison Young Polska

Aktualności

GVA Polska z kolejnymi nagrodami!

Gala CEE Investment Awards to wydarzenie odbywające się co roku w Warszawie, organizowane przez EuropaProperty – jednego z najbardziej aktywnych wydawców i organizatorów wydarzeń branżowych na rynku nieruchomości regionu CEE. 25 października jury składające się z ekspertów rynku wyłoniło GVA Polska jako zwycięzcę w dwóch kategoriach – Professional Service Provider of the Year oraz Investment Broker of the Year (Michal Cwiklinski).

Dodatkowo, transakcje, w których dział inwestycyjny GVA Polska reprezentował sprzedających, wygrały główne nagrody w swoich kategoriach: sprzedaż warszawskiego biurowca Spektrum Tower przez Europa Capital do Globalworth za 101 mln EUR w kategorii Investment Deal of the Year over EUR 100 mln oraz sprzedaż portfolio pięciu parków handlowych HopStop przez Katharsis Development do CPI Property Group w kategorii Investment Deal of the Year EUR 20 – 50 mln.

Te wyróżnienia wyjątkowo cieszą, ponieważ GVA Polska działa na polskim rynku dopiero od roku, a już może się pochwalić dużymi osiągnięciami na polu działalności każdej z linii biznesowych.

06 Lis 2018 r.

, , , , , , ,