Aktualności

Dział Doradztwa Technicznego GVA się rozwija

Do zespołu Doradztwa Technicznego GVA w Polsce dołączyła Karolina Hytroś, która posiada ponad 5 lat doświadczenia w branży budowlanej, szczególnie w zakresie instalacji ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz wentylacji pożarowej. W GVA Karolina będzie wspierała projekty technical due diligence realizowane w obiektach handlowych, biurowych i magazynowych oraz projekty nadzoru technicznego świadczone przez zespół dla właścicieli nieruchomości hotelowych zlokalizowanych w całej Polsce.

Zanim Karolina dołączyła do zespołu GVA, zdobywała doświadczenie w takich firmach jak GerPlan, Conectaplus oraz WSP Polska. Brała udział w licznych prestiżowych projektach, m.in. TVP Budynek A BIS w Warszawie, Muzeum Historii Polski w Warszawie, The Warsaw HUB, biurowiec Spektrum Tower w Warszawie, Nimbus Office Building w Warszawie, hotel Motel One Tamka w Warszawie.

Od rozpoczęcia działalności na rynku polskim pod koniec 2017 roku, zespół doradztwa technicznego świadczył usługi nadzoru technicznego nieruchomości hotelowych o łącznej liczbie pokoi ok, 1 300, monitoringu projektowego na łącznej powierzchni ok. 62 500 mkw, technical due diligence na łącznej powierzchni
ok. 170 000 mkw, zarządzania projektami fit out na łącznej powierzchni ok. 13 500 mkw oraz zarządzania projektami remontowymi na łącznej powierzchni ok. 43 500 mkw, na obiektach komercyjnych różnego rodzaju, w różnych lokalizacjach w Polsce, dla takich klientów jak Union Investment, Invesco, Globalworth, Pradera, M7, TFG, FLE oraz wielu innych.

29 Sty 2019 r.

, ,