Aktualności

Bokserska Distribution Center sprzedane

Bokserska Distribution Centre zostało sprzedane przez Blue Coast Capital (działające wcześniej pod nazwą UK & European Investments). Podczas procesu sprzedaży Blue Coast Capital było reprezentowane przez Avison Young.

Bokserska jest miejskim, nowoczesnym obiektem biurowo-magazynowym, oferującym swoim najemcom łączną powierzchnię ok. 18,000 metrów kwadratowych GLA. Budynek znajduje się przy ulicy Bokserskiej 66A w Mokotowskim Obszarze. Najbliższa okolica Bokserskiej zmienia swój charakter i już nie jest tylko magazynowym zagłębiem. Obszar ten ciągle się rozwija, powstają coraz to nowe zabudowania biurowe i mieszkaniowe.

Bokserska jest w całości wynajęta 3 firmom: Ecco (centrum dystrybucyjne e-commerce duńskiej marki na Polskę), Ambasadzie Stanów Zjednoczonych oraz Bemondi (showroom meblowy). Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S79, południowej obwodnicy Warszawy oraz terminalu cargo lotniska Chopina.

Bartłomiej Krzyżak, Director, Investment w Avison Young: „Blue Coast Capital sprzedał swoją jedyną nieruchomość magazynową znajdującą się w Polsce. W tym momencie, kiedy popyt na tego typu nieruchomości w Polsce jest większy niż podaż i spodziewamy się, że trend te utrzyma się jeszcze jakiś czas, sprzedaż tego obiektu – zlokalizowanego w obrębie granic miasta, wynajętego w całości – zapewnia sprzedającemu zadowalający zwrot z inwestycji a dla kupującego jest dalej atrakcyjną lokatą kapitału.”

20 Lis 2019 r.

, , ,