Aktualności

Avison Young pozyskuje dyrektora z Knight Frank

Do zespołu Avison Young w Polsce dołącza Marcin Purgal – doświadczony dyrektor, który jest od przeszło 15 lat związany zawodowo z rynkiem inwestycyjnym nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Obejmie stanowisko Senior Director w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego polskiego oddziału Avison Young.

Marcin jest członkiem RICS. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Savills a także Knight Frank, gdzie zajmował stanowisko Dyrektora w dziale Capital Markets. W swojej karierze zawodowej Marcin doprowadził do zamknięcia wielu istotnych na polskim rynku transakcji, w tym budynków biurowych Retro Office House (Wrocław), Silesia Star (Katowice), Maraton (Poznań); obiektów handlowych w tym Hop Stop Portfolio, czy obiektów magazynowych, współpracując z takimi inwestorami i funduszami inwestycyjnymi jak Globalworth, Hines, CPI Group, Union Investment, Skanska, Develia i wieloma innymi. Łączna wartość przeprowadzonych przez Marcina transakcji inwestycyjnych to 1,5 miliarda Euro.

W Avison Young Marcin będzie odpowiedzialny za przebieg transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości komercyjnych realizowanych przez zespół doradztwa inwestycyjnego. Do jego obowiązków będzie również należało dbanie o pozytywne relacje z klientami i pozyskiwanie nowych projektów inwestycyjnych.

Michał Ćwikliński, Principal, Managing Director Avison Young w Polsce komentuje: „Ogromnie mnie cieszy, że Marcin zdecydował się dołączyć do naszego silnego zespołu. Aktualnie realizujemy projekty sprzedaży nieruchomości o łącznej wartości ok. 750 milionów Euro. Jestem przekonany, że doświadczenie Marcina pozwoli przeprowadzić te transakcje efektywnie a także zaowocuje kolejnymi ciekawymi projektami. Pozyskanie takiego eksperta jak Marcin wpisuje się w globalną strategię rozwoju Avison Young, polegającą na pozyskiwaniu najlepszych na rynku profesjonalistów, zespołów a także całych firm.”

30 Wrz 2019 r.

, ,