Avison Young Polska
News

Avison Young już w Polsce!

Avison Young to najszybciej rozwijająca się firma partnerska i przez partnerów zarządzana, świadcząca globalne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma wchodzi na rynek polski poprzez przejęcie wywodzącej się z Wielkiej Brytanii firmy doradczej GVA.

08 Lut 2019 r.

News

Dział Doradztwa Technicznego GVA się rozwija

Do zespołu Doradztwa Technicznego GVA w Polsce dołączyła Karolina Hytroś, która posiada ponad 5 lat doświadczenia w branży budowlanej. Karolina będzie wspierała projekty technical due diligence realizowane w obiektach handlowych, biurowych i magazynowych oraz projekty nadzoru technicznego świadczone przez zespół dla właścicieli nieruchomości hotelowych zlokalizowanych w całej Polsce.

29 Sty 2019 r.

News

First Data wprowadza się do Equator IV w Warszawie

First Data Polska wprowadza się do nowego biura w Equator IV w Warszawie. GVA Polska reprezentowało najemcę podczas negocjacji technicznych aspektów umowy najmu oraz koordynowało realizację prac fitoutowych.

11 Gru 2018 r.

News

Silesia Business Park: budynki C i D sprzedane

Skanska podpisała z ISOC Holdings, filipińskim inwestorem, umowę przedwstępną sprzedaży Silesia Business Park budynków C i D. Transakcja opiewała na 59 mln Euro. GVA reprezentowało w procesie sprzedaży dewelopera.

04 Gru 2018 r.

News

GVA Polska z kolejnymi nagrodami!

Professional Service Provider of the Year 2018 oraz Investment Broker of the Year 2018 (Michal Cwiklinski) - kolejne nagrody na koncie GVA Polska.

06 Lis 2018 r.