Avison Young Polska
News

Junior Consultant / Consultant. Zatrudniamy!

W ciągu niespełna 2 lat obecności Avison Young na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, dział doradztwa inwestycyjnego sfinalizował liczne transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości. Świetne wyniki przekładają się na systematyczny wzrost liczby projektów, które prowadzimy, opiewających aktualnie na wartość przekraczającą łącznie 0,5 miliarda Euro. Dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć szeregi działu Doradztwa Inwestycyjnego.

13 maja 2019 r.

News

Union rozszerza współpracę z Avison Young w warszawskim hotelu Holiday Inn

Avison Young było początkowo odpowiedzialne za doradztwo techniczne po stronie inwestora, Union Investment, podczas końcowego etapu budowy hotelu jak i podczas samego jego odbioru. Aktualnie inwestor rozszerza współpracę z Avison Young o techniczny nadzór właścicielski nad utrzymaniem obiektu i zarządzanie realizowanymi w nim projektami technicznymi.

24 Kwi 2019 r.

News

Delta 44 zmieniła właściciela

VD Invest, spółka zależna Vantage Development, zawarła z M7 PoLAF Polish Propco 5, spółką z grupy M7 Czech Republic, finalną umowę sprzedaży biurowca Delta 44. Avison Young reprezentowało w transakcji sprzedającego.

09 Kwi 2019 r.

News

Mokotów powraca. Publikujemy raport inwestycyjny.

Transformacja dzielnicy, która przez ostatnie kilka lat pozostawała na obrzeżach zainteresowania inwestorów, a obecnie przyciąga ich coraz bardziej. Opisujemy aktualną sytuację na rynku, prognozujemy trendy, przedstawiamy potencjał inwestycyjny.

03 Kwi 2019 r.

News

K1 w Krakowie sprzedany

PGIM sprzedało do FLE krakowski biurowiec K1. Avison Young przeprowadziło technical due diligence po stronie kupującego.

25 Mar 2019 r.

News

100+ nowych Partnerów w Avison Young

Wywodząca się z Kanady firma doradcza, w efekcie przejęcia GVA, zwiększyła globalną obecność na rynku nieruchomości komercyjnych. Avison Young posiada aktualnie ponad 600 Partnerów na całym świecie.

19 Mar 2019 r.