News

K1 w Krakowie sprzedany

PGIM sprzedało do FLE krakowski biurowiec K1. Avison Young przeprowadziło technical due diligence po stronie kupującego.

25 Mar 2019 r.

News

100+ nowych Partnerów w Avison Young

Wywodząca się z Kanady firma doradcza, w efekcie przejęcia GVA, zwiększyła globalną obecność na rynku nieruchomości komercyjnych. Avison Young posiada aktualnie ponad 600 Partnerów na całym świecie.

19 Mar 2019 r.

News

Helion i Luminar sprzedane

White Stone Development zwiększyło portfolio nieruchomości komercyjnych o dwa nowe obiekty – biurowce Helion i Luminar. Avison Young reprezentowało przy transakcji sprzedającego, DEKA Immobilien.

25 Lut 2019 r.

News

Avison Young już w Polsce!

Avison Young to najszybciej rozwijająca się firma partnerska i przez partnerów zarządzana, świadcząca globalne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma wchodzi na rynek polski poprzez przejęcie wywodzącej się z Wielkiej Brytanii firmy doradczej GVA.

08 Lut 2019 r.

News

Dział Doradztwa Technicznego GVA się rozwija

Do zespołu Doradztwa Technicznego GVA w Polsce dołączyła Karolina Hytroś, która posiada ponad 5 lat doświadczenia w branży budowlanej. Karolina będzie wspierała projekty technical due diligence realizowane w obiektach handlowych, biurowych i magazynowych oraz projekty nadzoru technicznego świadczone przez zespół dla właścicieli nieruchomości hotelowych zlokalizowanych w całej Polsce.

29 Sty 2019 r.