News

Avison Young publikuje raport inwestycyjny Q4 2019

Hossa na rynku inwestycyjnym nieruchomości komercyjnych nadal trwa. Dobra sytuacja gospodarcza w Polsce oraz wciąż atrakcyjne - w porównaniu z krajami Europy Zachodniej - stopy zwrotu z inwestycji przyciągają inwestorów z coraz bardziej odległych krajów. Czy dotychczasowe tempo rozwoju zostanie utrzymane? Jakich wyników na rynku możemy się spodziewać do końca 2019 roku? Avison Young publikuje raport inwestycyjny rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce podsumowujący Q1-Q3 2019, ale także prognozujący sytuację na jego koniec.

09 Paź 2019 r.

News

Avison Young pozyskuje dyrektora z Knight Frank

Do zespołu Avison Young w Polsce dołącza Marcin Purgal – doświadczony dyrektor, który jest od przeszło 15 lat związany zawodowo z rynkiem inwestycyjnym nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Obejmie stanowisko Senior Director w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego polskiego oddziału Avison Young.

30 Wrz 2019 r.

News

Panattoni nagradza Avison Young

Zespół Avison Young z Wielkiej Brytanii otrzymał od Panattoni Europe nagrodę Acquisition of the Year 2019. Odbyło się to pod koniec września podczas dorocznej Gali organizowanej w Warszawie przez Panattoni Europe.

23 Wrz 2019 r.